features

Deneyiminizi ve Sonuçlarınızı Paylaşın

SafetyMakeup kullanıcılarıyla

İlgili Müşteriler Çekin

features

Kozmetik alanında bir uzman mısınız? Cilt, saç, vücut ve kozmetik kimya ile ilgili bilgi ve becerileriniz, potansiyel müşterilere bir dizi sorunu çözmelerine yardımcı olabilir.

Deneyiminiz ve bilginiz, kullanıcıların cilt problemleri, akne, dermatit veya psoriazis gibi özel cilt sorunlarına ilişkin öneriler almasına yardımcı olabilir.

SafetyMakeup, deneyiminizi platform kullanıcılarına tanıtmanızı sağlar. Her inceleme, prosedür öncesi ve sonrası fotoğraflar, sorular ve yanıtlar, potansiyel hastalara neden uzman olduğunuzu açıklar.

SafetyMakeup Kullanıcı Profili

Cinsiyet: Kadınlar 84.3%;

Yaş: 18-34 yaş;

İlgiler: Cilt ve saç bakımı, optimal kozmetik ürünleri arayışı.

Davranışsal Özellikler:

  • Kozmetik İçeriği Analizi (INCI): Kullanıcılar genellikle ürünlerin üç farklı içeriğini analiz ederler. İçerikler hakkında ayrıntılı bilgi, etkinlik ve güvenlik konusunda araştırma yaparlar.
  • İçerik Bazlı Ürün Arama: Ziyaretçiler, ihtiyaçlarına uygun aktif bileşenlere ve özel güvenli formüllere sahip ürünleri bulmak ve seçmek için kozmetik ürünleri incelerler.
  • Cilt ve Saç Sorunlarını Çözme: Kullanıcılar, cilt ve saç bakım rutinlerini, bireysel ihtiyaçları ve gereksinimleri göz önünde bulundurarak oluşturma konusunda profesyonel tavsiyelere sık sık ihtiyaç duyarlar.
features

Profesyonel Profil Neler Sunar?

Icon
Müşterilerinizi Çekin

Profiliniz, uzman tavsiyeleri ve önerileri arayan binlerce platform kullanıcısına ulaşır.

Icon
Kendinizi Tanıtın

Profesyonel profiliniz ve platformdaki yayınlarınız sizi arama sonuçlarında daha görünür hale getirir.

Icon
Online Yardım

Asenkron tıbbi danışmanlık, rutin ziyaretleri daha etkili hale getirir ve kişisel ziyaretler kadar önemlidir.

Icon
Uzman Görüşü

Profesyonel uzmanlığınız ve tavsiyeleriniz, kullanıcıların bilinçli seçimler yapmalarına ve kişisel bakımlarını iyileştirmelerine yardımcı olur.

Icon
Etkinliği Artırın

Müşteri değerlendirmelerine dayalı olarak uzman profili, kategorideki sıralamada yer alır.

Icon
Bağlantıları Güçlendirin

Uzman makalelerinin yayınlanması, yeni profesyonel bağlantılar kurmanıza ve etki alanınızı genişletmenize yardımcı olur.